PEPSI YOUTH BOWLING CHAMPIONSHIPS

2019 Registered Finalists

The following list represents those that have registered for the 2019 Pepsi Tournament and the Tournament Director has processed your request.  Please allow a few days between registering and verifying that your name is on this list. Bowlers are listed in Alphabetical order.


Confirmed Registered Finalists

If your information is incorrect, do not re-enter your data on the form, please email the tournament director to make corrections/adjustments. jdaryman@bowlpa.com

Updated as of April 18 at 11:00 AM.

First name Last name City Assigned Squad
Aidan Abraham Hopwood 1 - Sat - May 11 - 9:00 AM
Austin Allen Levittown 1 - Sat - May 11 - 9:00 AM
Tyler Aluisia New Castle 4 - Sun - May 12 - 9:00 AM
Amy Ambrose Croydon 5- Sun - May 12 - 12:00 PM
Emme Armbruster Pittsburgh 4 - Sun - May 12 - 9:00 AM
Dylan Arnold Selinsgrove 1 - Sat - May 11 - 9:00 AM
Paige Aucker Beavertown 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Caleb Auman Pleasant Gap 3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Ian Baker Duquesne 5 - Sun - May 12 - 12:00 PM
Maribeth Baker York 6- Sun - May 12 - 3:00 PM
Trevor  Balcerzak  Taylor  1 - Sat - May 11 - 9:00 AM
John Ballinger Fountain Hill 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Thomas Barr Dover 1 - Sat - May 11 - 9:00 AM
Michael Barvinchak Irwin 3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Kendall Battles Philadelphia 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Kevin Baver Shillington 3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Aiden Beimel Kersey 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Tysen Beimel Kersey 2 - Sat - May 11 - 12:00 
Mackenzie Bender Lancaster 1 - Sat - May 11 - 9:00 AM
Keira Benner Sinking Spring 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Gwen Bennett Ford City 5 - Sun - May 12 - 12:00 PM
Kolby Bennett Lebanon 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Ashley Bensur Greensburg 6 - Sun - May 12 - 3:00 PM
Nathan Bertolo Erie 3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
April Best Pittston 3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Law'ren Betterson Croydon 4 - Sun - May 12 - 9:00 AM
Michael Bidwell Jefferson Township 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Trinity Bobis Freeland 4 - Sun - May 12 - 9:00 AM
Brandon Bolden Philadelphia 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Sallee Boose Allentown 5 - Sun - May 12 - 12:00 PM
Kera Boyd Lebanon 4 - Sun - May 12 - 9:00 AM
Paige Boyd Lebanon 4 - Sun - May 12 - 9:00 AM
Luxea Boyer Northumberland 5- Sun - May 12 - 12:00 PM
Kaleigh Brace Towanda 1 - Sat - May 11 - 9:00 AM
Emily Breidegam Reading 3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Madison Brenneman York 4 - Sun - May 12 - 9:00 AM
Joshua Brinton Berlin 1 - Sat - May 11 - 9:00 AM
Logan Brown Troy 4 - Sun - May 12 - 9:00 A
Parker  Brown Troy 4 - Sun - May 12 - 9:00 A
Dakota Brunner Lemoyne 5 - Sun - May 12 - 12:00 PM
Ravyn Byers Mt.Hollysprings 4 - Sun - May 12 - 9:00 AM
Noah Caldani Richboro 3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Ryan Callahan Pittsburgh 1 - Sat - May 11 - 9:00 AM
Katarina Cameron Conneautville  6 - Sun - May 12 - 3:00 PM
Roman Caporale Fairview 3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Gavin Cappelletti Havertown 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Landon Carbaugh Chambersburg 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Evan Carnahan Middleburg 1 - Sat - May 11 - 9:00 AM
Julianna  Chandley Erie 5 - Sun - May 12 - 12:00 PM
Dylan Chapman Dallas 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Justin Choltco New Kensington 4 - Sun - May 12 - 9:00 AM
Abigail Clark Hughestown 1 - Sat - May 11 - 9:00 AM
Garrett Clark Erie 3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Genevieve  Closs Brookhaven 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Christopher Collins Prompton  1 - Sat - May 11 - 9:00 AM
Jeanna Conrad Mansfield 1 - Sat - May 11 - 9:00 AM
Natalie Coughenour Butler 5 - Sun - May 12 - 12:00 PM
Gavin Courtney Blue Ball 3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Sarrah Cox Bradford 5- Sun - May 12 - 12:00 PM
Jace Crawford  Rochester  2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Colin Cummings Sarver  2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Melanie Daloisio Conshohocken  5 - Sun - May 12 - 12:00 PM
Navada D'andrea Lebanon 1 - Sat - May 11 - 9:00 AM
Ethan Danner Tarentum  5 - Sun - May 12 - 12:00 PM
Austen Davis Bradford  4 - Sun - May 12 - 9:00 AM
Ayden Davis Reading 5 - Sun - May 12 - 12:00 PM
Carter Davis Fairless Hills 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Maranda Davis Bradford 4 - Sun - May 12 - 9:00 AM
Amanda Decker Brockport 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Morrigan Decker Brockport 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Alec Defelice Clearfield 5 - Sun - May 12 - 12:00 PM
Blayze Denny York 3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Branden Deremer Mechanicsburg 4 - Sun - May 12 - 9:00 AM
Kristen Derr Sunbury 5- Sun - May 12 - 12:00 PM
Matthew Dewhirst Monaca 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Khloe Diaz Philadelphia 5 - Sun - May 12 - 12:00 PM
Anthony Diblasi Mayfield 3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Izzabella Dixon Jonestown 4 - Sun - May 12 - 9:00 AM
Mason Doan Royersford 4 - Sun - May 12 - 9:00 AM
Paige Dobson Spring Mills 5 - Sun - May 12 - 12:00 PM
Aidan Dragwa Childs  2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Amelia Droste Greensburg 6 - Sun - May 12 - 3:00 PM
Greyson Drummond Philadelphia 1 - Sat - May 11 - 9:00 AM
Aidan Dsouza West Lawn 3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Austin Dunlap Williamsport 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Cierra Dunmire Indiana 3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Conner Ebbert Seven Valleys 1 - Sat - May 11 - 9:00 AM
Mason Edstrom Freeland 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Olivia Emmonds Ford Cliff 5 - Sun - May 12 - 12:00 PM
Chance Eyerly West Hazleton  1 - Sat - May 11 - 9:00 AM
Emma Fetterman Sunbury 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Jon Fillmore Red Lion 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Owen Fink Bethlehem 4 - Sun - May 12 - 9:00 A
Aaron Fisher Temple 3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Veronica Flanagan Vandergrift 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Sicora Floyd Allentown 5 - Sun - May 12 - 12:00 PM
Josh  Ford  Punxsutawney  3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Matthew Forry Dover 1 - Sat - May 11 - 9:00 AM
Lucas Francis North Wales 1 - Sat - May 11 - 9:00 AM
Austin Frank Mill Hall 3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Phillip Frasso New Castle 1 - Sat - May 11 - 9:00 AM
Ethan Frey Breinigsville 1 - Sat - May 11 - 9:00 AM
Ryann Frombaugh Carlisle 4 - Sun - May 12 - 9:00 AM
Patrick Galinac Wormleysburg 1 - Sat - May 11 - 9:00 AM
Madeline Gannon Glenolden 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Emily Garl Reading  5 - Sun - May 12 - 12:00 PM
John Giglio  Sinking Spring 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Dani Gilbert Bristol 5 - Sun - May 12 - 12:00 PM
Ariel Gilmore Carlise 4 - Sun - May 12 - 9:00 AM
Roman Giroux Eagleville 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Severo Gordon Shermansdale 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Austin Gratkowski Allentown 5- Sun - May 12 - 12:00 PM
Austen Grecko Greensburg 4 - Sun - May 12 - 9:00 AM
Allyson Greco Beaver Falls 6 - Sun - May 12 - 3:00 PM
Ava Green Mountville 4 - Sun - May 12 - 9:00 AM
Luke  Gresh  Girard  5 - Sun - May 12 - 12:00 PM
Jason  Harer Covington  6 - Sun - May 12 - 3:00 PM
Ethan Hayden Greensburg 3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Aaron Heckman Bangor 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Issac Heim Meadville 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Weiss Heim Meadville 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Elizabeth Hercek Harleysville 4 - Sun - May 12 - 9:00 AM
Logan  Higgins Northampton 1 - Sat - May 11 - 9:00 AM
Nicholas Hoch Allentown 4 - Sun - May 12 - 9:00 AM
Jacob Hoffer Washington 3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Patrick Hoffmaster Elizabethtown 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Sophia  Hooks  Erie 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Alex Hoover Danville  4 - Sun - May 12 - 9:00 AM
Coltin Hoover Greenville 3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Jacquline  Hoover New Albany 4 - Sun - May 12 - 9:00 AM
Tripp Hoover Bradford  3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Owen Horne Bedford 5 - Sun - May 12 - 12:00 PM
Alexander Horton Douglassville 4 - Sun - May 12 - 9:00 AM
Jared Houser State College 6 - Sun - May 12 - 3:00 PM
Marc Howard Red Lion 3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Jacob Hunsicker Hatboro 5- Sun - May 12 - 12:00 PM
Daisy Hunt Manheim 4 - Sun - May 12 - 9:00 AM
Brooke Johnson North Wales 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Gianna Johnson Inkerman 1 - Sat - May 11 - 9:00 AM
Jewel Johnson Harrisburg 3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Chad Johnson Jr Kane 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Carl Kapuschinsky Hazle Township 4 - Sun - May 12 - 9:00 AM
Avery Karge Sunbury 6 - Sun - May 12 - 3:00 PM
Ashley Katchur Freeland 5 - Sun - May 12 - 12:00 PM
Brent  Kehoe  Warminster  1 - Sat - May 11 - 9:00 AM
Chris Kelleher Westchester 1 - Sat - May 11 - 9:00 AM
Ashley Kennedy Warminster 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Jakob Kernan Philadelphia 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Tevon Kerr Hummelstown  2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Blain Kerstetter Mt Pleasant 1 - Sat - May 11 - 9:00 AM
Lexi Kile Hanover 3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Killian Kilpatrick Erie 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Jeyhis Kirk Danielsville 3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Amber Kishbaugh East Stroudsburg 3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Morgan Kline Myerstown 6 - Sun - May 12 - 3:00 PM
Scott Kline Dagus Mines 3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Sydney Knauer Sunbury 1 - Sat - May 11 - 9:00 AM
Jared Kosierowski  Aston 3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Leyna  Kratzer Bangor 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Nevin Kratzer Franklin 5 - Sun - May 12 - 12:00 PM
Kevin Kullman Easton 1 - Sat - May 11 - 9:00 AM
Cole Kurtz Hanover 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Samuel Lafuria Erie 1 - Sat - May 11 - 9:00 AM
Joesph Lamp Mohnton 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Parker Laubach Bethlehem 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Chase  Leckner Lansdale 1 - Sat - May 11 - 9:00 AM
Aiden Lederer New Tripoli 3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Jeremy Lehman Downingtown 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Alyssa Leya Cheswick 5 - Sun - May 12 - 12:00 PM
Brody Lint Johnstown 4 - Sun - May 12 - 9:00 AM
Kaylee Lipp Cheswick 5 - Sun - May 12 - 12:00 PM
Mackensie Livingston Sarver 4 - Sun - May 12 - 9:00 AM
Mark  Livingston Sarver 4 - Sun - May 12 - 9:00 AM
Zachery Locke Meadville 5 - Sun - May 12 - 12:00 PM
Tony Lutz Lititz 3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Blaze Maher Altoona 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Anthony Manning Dubois  2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Kelcie Mannon Perkasie 4 - Sun - May 12 - 9:00 AM
Gabe Marshall Doylestown 3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Remington Marshall North East 6 - Sun - May 12 - 3:00 PM
Joey  Martin Langhorne 4 - Sun - May 12 - 9:00 AM
Emily Maynard Camp Hill 4 - Sun - May 12 - 9:00 AM
Brian Mccloskey Lock Haven 3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Kelsee Mcconnell Butler 5- Sun - May 12 - 12:00 PM
Ashley  Mccue  Butler  5 - Sun - May 12 - 12:00 PM
Chase Mcdermott Leechburg 5 - Sun - May 12 - 12:00 PM
Brayden Mcfarland Thomasville 1 - Sat - May 11 - 9:00 AM
Ally Mcginley Lehighton  6 - Sun - May 12 - 3:00 PM
Kayleina Mcgonigal Philadelphia 5 - Sun - May 12 - 12:00 PM
Haley Mcgroarty New Albany 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Priest Mckenzie East Petersburg 4 - Sun - May 12 - 9:00 AM
James Meyer Wasington 3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Alexis Miller Denver 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Andrew Miller Nesquehoning 1 - Sat - May 11 - 9:00 AM
Bryce Miller Northampton 1 - Sat - May 11 - 9:00 AM
Corbin Miller Northampton 1 - Sat - May 11 - 9:00 AM
Katherine  Miller Denver  2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Peyton Miller Utica 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Pyper Miller Denver 3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Taylor Miller Lititz 6 - Sun - May 12 - 3:00 PM
Tyler Miller Lititz 6 - Sun - May 12 - 3:00 PM
Melia Mitskavich Dubois 3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Ryan Mitskavich Dubois 3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Eryn Moore Elizabethtown 3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Paul Moore Bloomsburg 1 - Sat - May 11 - 9:00 AM
Mckenzie Morgan Freedom 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Evan Muller Sharpsville 6 - Sun - May 12 - 3:00 PM
Caden Mutchler Danville 1 - Sat - May 11 - 9:00 AM
Devynn Napp-Barker Danville 3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Rylan Nichols Waynesboro 1 - Sat - May 11 - 9:00 AM
Adam Oakes Northumberland 4 - Sun - May 12 - 9:00 AM
Michael Oakes Croydon 3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Marissa Ostrander Canton 4 - Sun - May 12 - 9:00 AM
Harley Palencik Croydon  2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
John Paraiso Easton 4 - Sun - May 12 - 9:00 AM
Kaylee Patch Effort 1 - Sat - May 11 - 9:00 AM
Gavin Pease Philadelphia  3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Paige Penawell Folsom 4 - Sun - May 12 - 9:00 AM
Billy Perroz Vandergrift 5 - Sun - May 12 - 12:00 PM
Zachary Pfeiffer Feasterville 3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Vincenzo Piccillo Kingston 3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Mareana Pilyih Pittsburgh 6 - Sun - May 12 - 3:00 PM
Colton Pizzica Cranberry Township 1 - Sat - May 11 - 9:00 AM
Evan Plessinger  York 1 - Sat - May 11 - 9:00 AM
Landon Plyler Meadville 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Mason Porter Knoxdale 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Matthew Porter Norristown  4 - Sun - May 12 - 9:00 AM
Lexi Potts Conneautville 3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Micah Potts Butler 6 - Sun - May 12 - 3:00 PM
Cora Pound Girard 5 - Sun - May 12 - 12:00 PM
Andrew  Powers  West Chester  2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Ian Powers  West Chester  2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Caden Putnam Troy 3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Addison Quattrini Allentown 5 - Sun - May 12 - 12:00 PM
Augie Quattrini Allentown 5 - Sun - May 12 - 12:00 PM
Dalton Reasinger Dubois 3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Logan Reedy New Kensington  4 - Sun - May 12 - 9:00 AM
Ethan Reimert Reading 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Joanne Reitnour Mahanoy City 5- Sun - May 12 - 12:00 PM
Hayden Reitz Brockway 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Rocco Rice Butler 5- Sun - May 12 - 12:00 PM
Johanna Rinderle Fairview 6 - Sun - May 12 - 3:00 PM
Valerey Rosenwald Canonsburg 3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Gavin Ross Williamsburg  4 - Sun - May 12 - 9:00 AM
Alayna Rosynek Wind Gap 1 - Sat - May 11 - 9:00 AM
Lisa Roth Warminster 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Lindsay Roush Middleburg 1 - Sat - May 11 - 9:00 AM
Jackson Ryan Levittown 3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Kiearra Saldi Taylor 4 - Sun - May 12 - 9:00 AM
Lauren Ruth  Sarreal Staten Island 5- Sun - May 12 - 12:00 PM
Olivia Schaak State College 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Jordan Schell Lancaster 1 - Sat - May 11 - 9:00 AM
Anthony Schiller Lake City 5 - Sun - May 12 - 12:00 PM
Mackenzie Schlegel Reading 1 - Sat - May 11 - 9:00 AM
Gabrielle  Scrivens  Greenville  3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Kaitlyn Seidler Erie 5 - Sun - May 12 - 12:00 PM
Owen Shatzer Smithsburg 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Aaron Shepard Mount Joy 4 - Sun - May 12 - 9:00 AM
Savanna Sherman Dunmore 4 - Sun - May 12 - 9:00 AM
David Shever Butler 5- Sun - May 12 - 12:00 PM
Christopher Shimkus Levittown 1 - Sat - May 11 - 9:00 AM
Ambrose Shirk Fredericksburg 3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Dylan Shumaker Harrisburg 3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Dakota Silverman Bangor 3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Brett Skaggs  Bradford  3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Jordan Smail Blue Bell 4 - Sun - May 12 - 9:00 AM
Alex Smith Murrysville 1 - Sat - May 11 - 9:00 AM
Ashley Smith Lower Burrell 5- Sun - May 12 - 12:00 PM
Chase Smith Dallas 4 - Sun - May 12 - 9:00 AM
Jared Smith Somerset 5- Sun - May 12 - 12:00 PM
Ashley  Snyder Meadville 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Jack Sofillas Lititz 4 - Sun - May 12 - 9:00 AM
Cameron Spring Allegany 4 - Sun - May 12 - 9:00 AM
Chloe Sromovski Wilkes Barre 3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Allison Stackewicz Pocono Summit 1 - Sat - May 11 - 9:00 AM
Frederick Staley Jonestown 3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Billy Stalford Wyalusing 1 - Sat - May 11 - 9:00 AM
Aubrey Stewart Franklin 5 - Sun - May 12 - 12:00 PM
Hayden Stippich Mckean 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Benjamin Stolarz Pittsburgh 3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Chloe Stoltz Limestone 4 - Sun - May 12 - 9:00 AM
Cadence Suhan Summerville 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Megrah Suhan Summerville 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
David Swavely  Sanatoga  6 - Sun - May 12 - 3:00 PM
Kyle Thomas Plymouth 3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
D'andre Tillman East Stroudsburg 1 - Sat - May 11 - 9:00 AM
Parker Tipa Orefield 3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Nicholas Tomlinson Lancaster 5 - Sun - May 12 - 12:00 PM
Dianna Troutman New Castle 1 - Sat - May 11 - 9:00 AM
Ryan Tuite Morrisville 4 - Sun - May 12 - 9:00 AM
Alexander Ulrich Erie 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Aiden Vansise Cochranton  2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Trey Vasquez Freedom 1 - Sat - May 11 - 9:00 AM
Jordan Vaughn Conneaut Lake 5 - Sun - May 12 - 12:00 PM
Logan  Visneski Dallas 3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Greysen Wagner Chambersburg 5 - Sun - May 12 - 12:00 PM
Patrick Walters Philadelphia 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Jacob Wesley Dallas 3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Andrew Wheeling Townville 5 - Sun - May 12 - 12:00 PM
Mattie Mae White Greensburg 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Delaney Whitehead Cochranton 5 - Sun - May 12 - 12:00 PM
Noah Whitesell Jersey Shore 1 - Sat - May 11 - 9:00 AM
Michaela Wieand Lansford 5- Sun - May 12 - 12:00 PM
Noah Wijaya Roaring Brook Township 1 - Sat - May 11 - 9:00 AM
Brody Wildenmann Somerset 5- Sun - May 12 - 12:00 PM
Kyle Wilkinson Export 5 - Sun - May 12 - 12:00 PM
James Will Ll Boswell 5 - Sun - May 12 - 12:00 PM
Antonio Willar Du Bois 3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Annalise Williams Jefferson Hills 4 - Sun - May 12 - 9:00 AM
Connor Williams Greensburg 1 - Sat - May 11 - 9:00 AM
Olivia  Wisnewski Lower Burrell 5 - Sun - May 12 - 12:00 PM
Gavin Wisor Nanty Glo 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Kaylea Wright Everson 5 - Sun - May 12 - 12:00 PM
Brooke Yarnall Bedford 5 - Sun - May 12 - 12:00 PM
Breanna Yarnall  Bedford 5 - Sun - May 12 - 12:00 PM
Gracie Yoder Coatesville 3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
John Zappacosta Reading 3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Michael Zebley Jr Aston 2 - Sat - May 11 - 12:00 PM
Liam Zeitz Philadelphia 1 - Sat - May 11 - 9:00 AM
Andrea Ziegler Seneca 5 - Sun - May 12 - 12:00 PM
Kaden  Zimorowicz Scranton 3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Zoey Zimorowicz Scranton 3 - Sat - May 11 - 3:00 PM
Bret Zirkle York 1 - Sat - May 11 - 9:00 AM
Darren Zombro Iii Lebanon 4 - Sun - May 12 - 9:00 AM

 

Top